Новини
6 червня 2017 року факультетом технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського був проведений Всеукраїнський науково-практичний семінар «Трудове навчання в умовах нової української школи». Детальніше про семінар ... та фото семінару

________________________________________________________________________________6 червня 2017 року на Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Трудове навчання в умовах нової української школи» видавництво Ранок презентувало посібник для вчителя, який містить навчальну програму, рекомендації щодо розроблення календарно-тематичних планів та, власне самі орієнтовні календарно-тематичні плани. До посібника пропонується електронний додаток, де розміщено матриці планів в електронному вигляді.  
________________________________________________________________________________


Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Лілією Гриневич. Також програмам наданий гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки України».

Немає коментарів:

Дописати коментар